Jakub Pokorný, Petr Smetana a Daniel Havlíček

Soutěžili jsme v České národní bance

Tříčlenný tým z gymnázia ve složení Jakub Pokorný z 1. B, Daniel Havlíček ze druhé 2. B a Petr Smetana ze 7. A a vybojovali 1. místo v Kraji Vysočina v soutěži Finanční gramotnost a postoupili tak do celostátního kola, které se konalo 26. dubna přímo v České národní bance.

Dvakrát 1. místo v soutěži Finanční gramotnost

Naše dva GYNOME týmy získaly v okresním kole soutěže Finanční gramotnost 1. místo a postupují do krajského kola.

3. místo v kraji soutěže Finanční gramotnost

Tým kvarty ve složení Jakub Násir, Jan Šmarda a Florián Tecl se umístil na 3. místě krajského kola soutěže Finanční gramotnost.

Tým kvarty v krajském kole soutěže Finanční gramotnost

Studenti kvarty se probojovali do krajského kola Soutěže Finanční gramotnost. Soutěž probíhala v několika úrovních a kategoriích. Nejprve se studenti kvarty a tercie účastnili školního kola této soutěže, tři nejlepší studenti z kvarty, Jan Šmarda, Florián Tecl a Jakub Násir postoupili do okresního kola, ve kterém soutěžili již jako společný tým.

Gymnázium opět nejlepší na Vysočině

Dne 13. března 2019 se v prostorách úřadu Kraje Vysočina konal jubilejní 10. ročník soutěže S Vysočinou do Evropy. Naše gymnázium patří mezi nejúspěšnější školy, už pět našich studentů se umístilo na nejvyšších příčkách a mělo možnost vycestovat na 14 dní na jazykový zájezd do Velké Británie.

EuropaSecura - postup do finále

EuropaSecura je celostátní soutěž pro studenty středních škol o prioritách bezpečnostní politiky České republiky, Evropské unie a Severoatlantické aliance. Z naší školy se letos vytvořilo úspěšné družstvo z 2.C - Jakub Zapletal, Jiří Brychta a Lukáš Sádlík.

S Vysočinou do Evropy

S Vysočinou do Evropy - znovu zlatí

Letos již 9. ročník soutěže S Vysočinou do Evropy se stal opět kořistí našeho gymnázia.

Nebuď loutka propagandy

Motto v názvu článku si zvolili studenti MU pro svůj projekt  Zvol si info. Se studenty 3. a 4. ročníku novoměstského gymnázia si přijeli popovídat právě na téma  interpretace informací a  dezinformace v médiích.

S Vysočinou do Evropy = 2x vítězství

Naši studenti Ondřej Dacer z 4. C a Monika Daňková vybojovali v soutěži S Vysočinou do Evropy 1. a 2. místo a zajistili si tak 14ti denní jazykový pobyt ve Velké Británii

Úspěch v soutěži S Vysočinou do Evropy

Studentka 7.A Simona Nevrklová se letos úspěšně probojovala do finálového kola soutěže S Vysočinou do Evropy. Soutěž prověřuje nejen znalosti o kraji ježka a jeřabin, ale i dovednosti v anglickém jazyce. Testové otázky jsou totiž zadány v AJ.

S Vysočinou do Velké Británie

Studentka našeho gymnázia Anička Laštovičková se stala vítězkou 5. ročníku krajské soutěže S Vysočinou do Evropy. Obstála v konkurenci více jak pětistovky studentů středních škol v kraji Vysočina.

Jak se dostat S Vysočinou do Evropy

Studenti našeho gymnázia se zapojili do soutěže S Vysočinou do Evropy. Spolu s více jak 300 studenty zápasili o prázdninový jazykový kurz ve Velké Británii. 

Učebnice pro vyšší gymnázium

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje