STUDIJNÍ OBORY

OSMILETÉ VŠEOBECNÉ GYMNÁZIUM

Máte doma zvídavé dítě, které baví učení a do školy se těší? Má nadání a bystrou mysl? Podejte společně přihlášku na gymnázium už z páté třídy. Bude studovat se stejně nadanými spolužáky, kteří se navzájem motivují. Získá nejen rozhled a spoustu vědomostí, ale poroste i jako osobnost. Na GYNOME dostane tu nejlepší průpravu pro studium na vysoké škole i pro celý život. Po absolvování oboru bude vaše dítě připravené na studium na libovolné vysoké škole.

Více info

ČTYŘLETÉ VŠEOBECNÉ GYMNÁZIUM

Máš v plánu jít na vysokou a chceš mít tu nejlepší přípravu? Přihlas se na GYNOME a dostaneš kvalitní všeobecné vzdělání, které tě perfektně připraví nejen na přijímací zkoušky, ale i na samotné studium na vysoké škole. Získáš přehled v přírodních, humanitních a sociálních vědách, ale i schopnost učit se, zpracovávat informace a rozvíjet svoje nadání a dovednosti. Díky gymnáziu zjistíš, co tě nejvíc baví a před maturitou se zvládneš správně rozhodnout.

Více info

ČTYŘLETÉ GYMNÁZIUM SE SPORTOVNÍ PŘÍPRAVOU

Sport je nedílnou součástí tvého života, ale nechceš se pro něj vzdát vzdělání Čtyřleté gymnázium se sportovní přípravou je ideální variantou. Získáš znalosti jako na klasickém gymnáziu, ale budeš mít i dostatek prostoru pro svou lásku k pohybu. Po maturitě se můžeš rozhodnout, zda chceš pokračovat na VŠ, anebo se sportu věnovat profesionálně. Vše můžeš skloubit díky individuálním studijním plánu.

Více info

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje