Čtyřleté gymnázium se sportovní přípravou | Gymnázium Vincence Makovského Nové Město na Moravě

YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Čtyřleté gymnázium se sportovní přípravou

Je tento obor pro tebe?

Sport je nedílnou součástí tvého života, ale nechceš se pro něj vzdát vzdělání? Máme pro tebe ideální variantu! Přihlas se na čtyřleté gymnázium se sportovní přípravou. Získáš stejné znalosti jako na klasickém gymnáziu, ale budeš mít i dostatek prostoru pro svou lásku k pohybu. Díky tomu se po maturitě můžeš rozhodnout, zda chceš pokračovat na vysokou školu, anebo se sportu věnovat profesionálně. Bojíš se, jak zvládneš skloubit obojí dohromady? Nemusíš. Stačí se domluvit na individuálním studijním plánu. Ať už budeš chtít v životě dělat cokoli, GYNOME tě na to perfektně připraví.

Učební plán vytváří podmínky pro skloubení studia s náročnou sportovní přípravou, a umožňuje tak vrcholový dvoufázový trénink v uvedených sportech. Trénink je odborně vedený profesionálními trenéry gymnázia v předmětu Sportovní příprava.

Naše kmenové zimní sporty: biatlon, běžecké lyžování, severská kombinace, rychlobruslení

Naše kmenové letní sporty: atletika, cyklistika, fotbal

sport

Jaké budeš mít uplatnění?

Jako absolvent oboru budeš připravený na studium na vysoké škole. Získáš všeobecný přehled v přírodních, humanitních a sociálních vědách, takže bude jen na tobě, jaký obor si vybereš. Předpoklady budeš mít ale především pro studium na fakultách tělesné výchovy a sportu a tělesné kultury pedagogických fakult. A pokud by ses nakonec rozhodl, že vysoká pro tebe přece jen není, můžeš si rozšířit specializaci na vyšší odborné škole nebo se vrhnout přímo do praxe. S maturitou najdeš dobrou práci vždycky. Můžeš pracovat třeba jako trenér, lektor sportovních kurzů nebo jako asistent v oblasti fyzioterapie nebo fitness center.

DSC01797

 

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja
 
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá