YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Přírodní a technické obory - výzva pro budoucnost

et2016 12 5cd2b

Již tradičně se studenti 3. ročníků novoměstského gymnázia vydávají koncem školního roku na experimentální týden. Ten poslední proběhl počátkem června 2016, tentokrát jsme navštívili oblast východních Čech a naší základnou se stal Trutnov. Pojďme si experimentální týden stručně připomenout.

kytka small fbe02

Experimentální týden je zaměřen na praktické využití znalostí a dovedností, které žáci získali ve výuce biologie, fyziky, chemie a zeměpisu. Uskuteční se v termínu 6. 6. – 10. 6. 2016.

Hlavní náplní výuky budou návštěvy přírodovědných a technických expozic, experimentování a výuka v terénu. Experimentálního týdne se zúčastní studenti 3. ročníků vyššího gymnázia.

et 2017 5ec05

Experimentální týden je zaměřen na praktické využití znalostí a dovedností, které žáci získali ve výuce biologie, fyziky, chemie a zeměpisu. Uskuteční se v termínu 5. 6. – 9. 6. 2017.

Hlavní náplní výuky budou návštěvy přírodovědných a technických expozic, experimentování a výuka v terénu. Experimentálního týdne se zúčastní studenti 3. ročníků vyššího gymnázia.

et2015 uvod 52400

Stalo se již téměř tradicí, že se studenti 3. ročníků novoměstského gymnázia vydávají koncem školního roku na experimentální týden. Ten poslední proběhl v červnu 2015 a byl opět zaměřený na praktickou a terénní výuku přírodovědných předmětů - biologie, fyziky, chemie a zeměpisu. Pojďme si jej stručně připomenout.

gynome logo

Experimentální týden je zaměřen na praktické využití znalostí a dovedností, které žáci získali ve výuce biologie, fyziky, chemie a zeměpisu. Uskuteční se v termínu 31. 5. 2015 – 5. 6. 2015.

Hlavní náplní výuky budou návštěvy přírodovědných a technických expozic, experimentování a výuka v terénu.

gynome logo

V rámci badatelských dnů a experimentálního týdne žáci zpracovávali referáty, pracovní listy a prezentace. Níže najdete ukázky vytvořených materiálů.

roboti

Ve středu 15. 10. 2014 se pro studenty gymnázia uskuteční první setkání kroužku Roboti už jdou, který bude zaměřený na práci se stavebnicemi Lego (více info kroužku ZDE). Pokud vás náplň kroužku zaujala, přijďte se (i nezávazně) podívat na do učebny IVT2 od 15. hodin.

roboti

Zjisti, co tě čeká, a přihlas se na kroužek Roboti už jdou!  

prirodovedci

Zjisti, co tě čeká, a přihlas se na kroužek Mladí přírodovědci!

3d

Zjisti, co tě čeká, a přihlas se na kroužek Svět je třírozměrný!

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
feed-image RSS