YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Environmentalista

Environmentalista: Mgr. Petra Mičková

recyklo-logo

Vážení rodiče, milí studenti, také v letošním roce můžete u nás ve škole v učebně zeměpisu odevzdávat drobné elektrozařízení, vysloužilé baterie, catridge a tonery.

V loňském roce se naší škole podařilo získat dotaci z Fondu Vysočiny z grantového programu Životní prostředí 2014 na projekt Realizace environmentální výchovy na gymnáziu. O projektu jsme již informovali na začátku letošního roku.

b01 611ba

… je název projektu, který na naší škole probíhá od loňského školního roku. Již několik let třídíme na gymnáziu baterie a drobný elektroodpad. Separace ostatních druhů odpadu však nebyla dostačující, a tak jedním z cílů projektu bylo vybavit školu sběrnými nádobami a kontejnery na papír, plasty a směsný odpad.

tonery

V rámci projektu Recyklohraní jsme pořídili sběrný box na cartridge z inkoustových tiskáren a tonerové kazety z laserových tiskáren.

Recyklohraní pokračuje!

Vážení rodiče, milí studenti, také v letošním roce můžete u nás ve škole odevzdávat drobné elektrozařízení a vysloužilé baterie. Odměnou pro školu budou získané body, za které můžeme pořídit školní pomůcky, sportovní potřeby, elektroniku, knihy a mnoho dalšího.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
feed-image RSS