YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

ICT koordinátor

ICT koordinátor: Mgr. Miloš Bukáček

Upozorňujeme žáky a jejich rodiče na nový způsob přihlašování ke školním aplikacím.

Srdečně vás zveme na 15. ročník konference Počítač ve škole, která se koná od 27. 3. do 29. 3. 2018 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě.

Aktuální dění na gymnáziu můžete sledovat také na sociálních sítíchFacebooku, YouTube a Instagramu.

Zoner Photo Studio X je jeden z nejlepších programů na úpravu fotografií a práci s bitmapovou grafikou. Gymnázium získalo licenci nejnovější verze programu, kterou mohou naši studenti využívat nejen ve škole, ale také zdarma na svých domácích počítačích.

Záleží nám na vás.

A tak jsme pro vás připravili nové webové stránky Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami. Web je přehlednější, responzivní a doplněný o řadu multimediálních prvků.

Srdečně vás zveme na 14. ročník konference Počítač ve škole, která se koná od 11. 4. do 13. 4. 2017 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě. Seznamte se s novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce.

geogebra0 85903

V minulém díle seriálu o mobilních aplikacích do matematiky jste se přesvědčili, že mobilní telefon může být velmi užitečným pomocníkem při řešení matematických výrazů, rovnic a nerovnic. Dnes se podíváme, zda zvládne i geometrii a matematické funkce.

skolni login dc8b7

Díky službě SkolniLogin.cz, kterou naše gymnázium od letošního školního roku využívá, se mohou studenti i pedagogové přihlašovat pod jedním účtem k většině školních aplikací. Pojďme si službu stručně představit a popsat její základní možnosti.

servery 01 web 52d15

Koncem školního roku 2014/2015 získalo naše gymnázium dotaci z Fondu Vysočiny z grantového programu Informační a komunikační technologie 2015 na dva projekty: "Virtualizace školy – 1. fáze" a "Bezpečnost školy – fáze zálohování".

gynome logo

Vážení rodiče, víte, jaké nástrahy hrozí vašim dětem na internetu? Znáte pojmy kybergrooming, sexting, netholismus či pharming? Pokud se chcete podrobně seznámit s problematikou elektronické bezpečnosti, doporučujeme vám e-learnignové kurzy Kraje pro bezpečný internet.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
feed-image RSS