ICT koordinátor

ICT koordinátor: Mgr. Miloš Bukáček

Kabinet: 2. patro (kabinet zeměpisu)

Tel.: 566 585 045

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Aktuality – ICT koordinátor

Featured

Nová studentská 3D tiskárna a počítačové sestavy

V prvním pololetí tohoto školního roku naše gymnázium významným způsobem obnovilo počítačové vybavení a pořídilo novou 3D tiskárnu pro studenty.

Featured

Přístup ke školní bezdrátové síti EDUROAM

Od 1. 9. 2019 mohou studenti gymnázia pro připojení k bezdrátové síti využívat také akademickou síť EDUROAM. Jejím spuštěním jsme se zapojili do celosvětového projektu, jehož motivací je, aby použití služeb sítě bylo tak snadné jako je používání roamingu mobilních operátorů. Uživatel má jediný účet (ve své domovské síti) a tento účet jej opravňuje k použití bezdrátové sítě kteréhokoliv člena projektu (seznam zapojených organizací naleznete zde: https://www.eduroam.cz/cs/pripojene_organizace).

Co potřebujete pro úspěšné připojení k této síti?

Doporučujeme využít aplikace "Eduroam CAT" díky které je provedení všech potřebných kroků velice snadné.
Kompletní a obrázkové návody pro jednotlivé operační systémy naleznete na stránkách: https://www.eduroam.cz/cs/uzivatel/sw/uvod

Důležité údaje, které bude aplikace vyžadovat:

Featured

Třetí nejlepší školní web v ČR mají studenti Gymnázia Vincence Makovského

doschoolweb2018

Děkuji všem, kteří se podílí na plnění obsahu školního webu, díky vám se veřejnost pravidelně dozvídá aktuální informace o dění na našem gymnáziu. Také toto odborná porota v soutěži školních webů sCOOL web 2018 ocenila a získali jsme 3. místo v kategorii středních škol.

Featured

Podpořte nás v soutěži sCOOL web

Naše gymnázium postoupilo mezi 10 finalistů v soutěži o nejlepší web v kategorii středních škol. Hlasujte do 30. 5. 2018 o cenu veřejnosti a podpořte náš nový web. Děkujeme.

Featured

Zjednodušujeme přihlašování ke školním aplikacím

Upozorňujeme žáky a jejich rodiče na nový způsob přihlašování ke školním aplikacím.

Featured

Zveme vás na konferenci Počítač ve škole 2018

Srdečně vás zveme na 15. ročník konference Počítač ve škole, která se koná od 27. 3. do 29. 3. 2018 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě.

Featured

Zoner Photo Studio X – dárek pro naše studenty

Zoner Photo Studio X je jeden z nejlepších programů na úpravu fotografií a práci s bitmapovou grafikou. Gymnázium získalo licenci nejnovější verze programu, kterou mohou naši studenti využívat nejen ve škole, ale také zdarma na svých domácích počítačích.

Featured

Vítejte na novém webu gymnázia

Záleží nám na vás.

A tak jsme pro vás připravili nové webové stránky Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami. Web je přehlednější, responzivní a doplněný o řadu multimediálních prvků.

Zveme vás na konferenci Počítač ve škole 2017

Srdečně vás zveme na 14. ročník konference Počítač ve škole, která se koná od 11. 4. do 13. 4. 2017 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě. Seznamte se s novinkami a trendy ve využívání digitálních technologií ve výuce.

Začíná hodina matematiky, vytáhněte si mobilní telefony

V minulém díle seriálu o mobilních aplikacích do matematiky jste se přesvědčili, že mobilní telefon může být velmi užitečným pomocníkem při řešení matematických výrazů, rovnic a nerovnic. Dnes se podíváme, zda zvládne i geometrii a matematické funkce.

Nové školní servery, virtualizace i bezpečnější zálohování

Koncem školního roku 2014/2015 získalo naše gymnázium dotaci z Fondu Vysočiny z grantového programu Informační a komunikační technologie 2015 na dva projekty: "Virtualizace školy – 1. fáze" a "Bezpečnost školy – fáze zálohování".

Kurzy elektronické bezpečnosti pro rodiče

Vážení rodiče, víte, jaké nástrahy hrozí vašim dětem na internetu? Znáte pojmy kybergrooming, sexting, netholismus či pharming? Pokud se chcete podrobně seznámit s problematikou elektronické bezpečnosti, doporučujeme vám e-learnignové kurzy Kraje pro bezpečný internet.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje