YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

 V matematických olympiádách naši studenti dosáhli na tato umístění:  

Školní rok 2013/2014
 
Kategorie Z9 okresní kolo Němcová Kristýna 2.místo
    Starý Michal

7.místo

 
 Školní rok 2012/2013

 

Kategorie Z7 okresní kolo Horváthová Anna 13.místo
    Burešová Kristýna

13.místo

Kategorie Z6 okresní kolo Kužel Vojtěch 6. místo

 

Školní rok 2011/2012

Kategorie Z7 okresní kolo Starý Michal 5. místo



Školní rok 2010/2011

 
Kategorie A krajské kolo Dvořák Jan 6.místo
    Cajzl Radim

17.místo

Kategorie Z6 okresní kolo Starý Michal 1. místo
    Novotný Kryštof 5. místo

 

Školní rok 2009/2010

 
Kategorie B krajské kolo Bača Josef 9.místo
    Dvořák Jan 19.místo
Kategorie A krajské kolo Cajzl Radim

18.místo

 

Školní rok 2008/2009

Kategorie C krajské kolo Bača Josef 12.místo
    Dvořák Jan 20.místo
Kategorie B krajské kolo Cajzl Radim 12.místo
Kategorie A krajské kolo Dvořáková Lenka 9.místo

 

Školní rok 2007/2008

Kategorie Z6 okresní kolo Novotný Adam 10.místo
    Bača Dominik 10.místo
Kategorie Z9 okresní kolo Dvořák Jan 4.místo
    Bača Josef 13.místo
Kategorie C krajské kolo Cajzl Radim 7.místo
Kategorie A krajské kolo Dvořáková Lenka 15.místo

 

Školní rok 2006/2007

Kategorie Z8 okresní kolo Dvořák Jan 1.místo
    Bača Josef 12.místo
Kategorie B krajské kolo Wurzelová Hana 2.místo
Kategorie A krajské kolo Dvořák Milan 5.místo

 

Školní rok 2005/2006

Kategorie Z7 okresní kolo Dvořák Jan 1.místo
    Bača Josef 22.místo
Kategorie Z8 okresní kolo Cajzl Radim 18.místo
Kategorie Z9 okresní kolo Dvořáková Adéla 15.místo
Kategorie C krajské kolo Stríž Václav 9.místo
    Dvořáková Lenka 10.místo
    Wurzelová Hana 10.místo
Kategorie A krajské kolo Dvořák Milan 5.místo

 

Školní rok 2004/2005

Kategorie Z6 okresní kolo Dvořák Jan 12.místo
Kategorie Z7 okresní kolo Dobešová Helena 15.místo
Kategorie Z8 okresní kolo Dvořáková Adéla 1.místo
Kategorie Z9 okresní kolo Dvořáková Lenka 1.místo
    Štrobl Luboš 1.místo
    Stríž Václav 6.místo
    Kubíček Ivo 10.místo
  krajské kolo Dvořáková Lenka 14.místo
    Stríž Václav 20.místo
Kategorie B krajské kolo Dvořák Milan 10.místo
Kategorie A krajské kolo Tesař Jakub 12.místo
    Houdek Pavel 20.místo

 

Školní rok 2003/2004

Kategorie Z6 okresní kolo Dobešová Helena 14.místo
    Daňková Eva 20.místo
Kategorie Z7 okresní kolo Maděrová Radka 3.místo
    Dvořáková Adéla 6.místo
    Šípková Veronika 6.místo
    Jakub Čuhel 10.místo
    Šedá Lenka 10.místo
Kategorie Z8 okresní kolo Wurzelová Hana 6.místo
    Laštovička Ondřej 9.místo
Kategorie C krajské kolo Dvořák Milan 5.místo
    Stríž Rostislav 10.místo
Kategorie A krajské kolo Gregor Luděk 3.místo

 

Školní rok 2002/2003

Kategorie Z6 okresní kolo Dvořáková Adéla 1.místo
Kategorie Z7 okresní kolo Wurzelová Hana 1.místo
    Štrobl Luboš 2.místo
    Stríž Václav 2.místo
    Kubíček Ivo 5.místo
    Dvořáková Lenka 9.místo
    Petrů Zuzana 14.místo
Kategorie Z9 okresní kolo Dvořák Milan 1.místo
    Stríž Rostislav 3.místo
  krajské kolo Dvořák Milan 2.místo

 

Školní rok 2001/2002

Kategorie Z6 okresní kolo Stríž Václav 1.místo
    Wurzelová Hana 5.místo
    Petrů Zuzana 6.místo
Kategorie Z7 okresní kolo Holá Miroslava 8.místo
Kategorie Z8 okresní kolo Stríž Rostislav 4.místo
    Dvořák Milan 7.místo
    Hlavatý Martin 7.místo
Kategorie C krajské kolo Vondrušková Aneta 13.místo
Kategorie B krajské kolo Šedý Milan 10.místo

 

Školní rok 2000/2001

Kategorie Z7 okresní kolo Stríž Rostislav 4.místo
    Hlavatý Martin 4.místo
    Dvořák Milan 10.místo
Kategorie Z9 okresní kolo Vondrušková Aneta 1.místo
    Tesař Jakub 4.místo
  krajské kolo Tesař Jakub 5.místo
    Vondrušková Aneta 11.místo
Kategorie C krajské kolo Gregor Luděk 6.místo
Kategorie A krajské kolo Šír Jaromír 4.místo

 

Školní rok 1999/2000

Kategorie Z6 okresní kolo Dvořák Milan 2.místo
    Stríž Rostislav 6.místo
    Hlavatý Martin 7.místo
Kategorie Z8 okresní kolo Tesař Jakub 1.místo
    Vondrušková Aneta 1.místo
    Beneš Martin 5.místo
    Svobodová Veronika 5.místo
Kategorie Z9 okresní kolo Hrušková Lenka 4.místo
  krajské kolo Hrušková Lenka 8.místo
Kategorie B krajské kolo Šír Jaromír 2.místo

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá