Atletický předvánoční čas úspěšný

Dne 20.12. 2018 se naši studenti zúčastnili v Brně skokanského závodu Hády. Denisa Dvořáčková obsadila 3. místo výkonem 153 cm v kategorii žákyň. Anna Šanderová skončila také na třetím místě výkonem 158 cm. Kamil Leština i Václav Hubáček si vylepšovali svá maxima na 168 respektive 173 cm. Ammer Matyáš přeskočil laťku ve výšce 178 cm. Všem gratulujeme.

hady2

Ještě před těmito závody se Šimon Mareček stal  absolutním vítězem v anketě Orientační běžec v kategorii dorostu za rok 2018.

Nedaleko od vyhlašování ankety se v Alfrédově konalo mistrovství ČR v přespolním běhu. Brychta Jiří skončil v kategorii juniorů na 17. místě a Kraj Vysočina reprezentovali na tomto mistrovství i Patricie Šaclová, Lukáš Sádlík a Veronika Střešňáková.

Atlety teď čeká vánoční soustředění a 8.1. ostrý start do halové sezóny v Ostravě na Přeboru sportovních gymnázií.