YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Úřední deska

Úřední hodiny o hlavních prázdninách naleznete v tomto článku.

Rozpis telefonických konzultačních hodin po dobu distanční výuky

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa asistent / asistentka ředitele.

Jsi žákem 9. třídy a chceš se dozvědět, proč studovat na Gymnáziu v Novém Městě na Moravě? Pak nás navštiv na Burze škol ONLINE, která proběhne v okrese Žďár nad Sázavou ve středu 9. 12. 2020.

Dne 22. dubna 2021 proběhnou Rodičovské schůzky online. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

Dne 26. listopadu 2020 proběhnou Rodičovské schůzky online. Podrobné informace naleznete v tomto článku.

V reakci na vyhlášení nového nouzového stavu dne 26. února 2021 provedlo MŠMT úpravu časového harmonogramu přijímacích zkoušek.

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří ONLINE, který proběhne v pátek 13. 11. 2020. Den otevřených dveří je určen zejména zájemcům o obor Gymnázium se sportovní přípravou.

Informace k přípravným kurzů pro žáky základních škol naleznete v tomto článku.

V návaznosti na aktualizovaná krizová opatření vlády bude organizace výuky v následném období probíhat podle instrukcí v tomto článku.

Vážení rodiče, páťáci a deváťáci. Připomínáme, že i v čase pandemie koronaviru je nutné včas podat přihlášku ke studiu na gymnáziu. Tím posledním možným termínem je pondělí 1. března 2021.

V návaznosti na nová krizová opatření vlády bude organizace výuky v následném období probíhat podle instrukcí v tomto článku.

Máme pro vás měsíc otevřených dveří. Na celý únor jsme připravili ONLINE představení našeho gymnázia. Tak neváhej, důkladně vše prozkoumej, protože možná právě tebe přivítáme od září ve školních lavicích.

Na základě usnesení vlády ze dne 30. 9. 2020 bude od 5. října do 16. října 2020 probíhat výuka vyššího gymnázia distančním způsobem.

Další instrukce naleznete v tomto článku.

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami a Sportovní klub Nové Město na Moravě vyhlašují výběrové řízení na obsazení pracovního místa trenéra/trenérky lyžování.

Možný nástup od 1. května 2021

Informace pro žáky a rodiče související s nemocí COVID najdete ZDE.

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa učitele/učitelky chemie.

Nástup od 1. září 2021.

Rozpis úředních hodin naleznete v tomto článku.

Srdečně Vás zveme na Dny otevřených dveří ONLINE, které se uskuteční v pátek 15. 1. 2021 a v sobotu 16. 1. 2021. K připojení vám stačí internet a webový prohlížeč.

Přijímací zkoušky:

  • žáci devátých tříd pondělí 8. 6. 2020 od 8:30 matematika / český jazyk
  • žáci pátých tříd úterý 9. 6. 2020 od 8:30 matematika / český jazyk

Podrobné informace jsou v rozeslaných pozvánkách. Informace CERMATU naleznete zde

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
feed-image RSS