Úspěšné MČR v biatlonu na kolečkových lyžích

YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Poslední prázdninový víkend patřil již tradičně závodům Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích v Letohradu.

Ač se nesl celý víkend v duchu přísných bezpečnostních opatření souvisejících s Covid-19, na závodní náladě a vynikajících výsledcích nám to neubralo, ba naopak. Dopad koronavirových opatření se týkal zejména omezení počtu diváků a rozdělení sektorů na závodišti. Mimo jiné byl v souvislosti s velkou diváckou účastí zrušen sobotní večerní supersprint.

V sobotních sprintech i nedělních stíhacích závodech jsme za celý Sportovní klub Nové Město na Moravě posbírali celkem 10 medailí v několika kategoriích. Naši studenti vybojovali hned několik medailových umístění. Dvě zlata získala, a tedy dvojnásobnou mistryní ČR v biatlonu se stala, v kategorii W19 Zuzana Doležalová. O to hezčí byl pohled na stupně vítězů po sobotním sprintu, kdy Zuzku Doležalovou doplnily dvě novoměstské kolegyně – stříbrná Kamila Orálková a bronzová Veronika Novotná. Pro stříbro si zdařilou stíhací jízdou přijel do cíle v kategorii M17 Jakub Milán. V kategorii M16 se ze stříbrné medaile radoval po famózním závěrečném okruhu Vladimír Kocmánek. Za zmínku určitě stojí i další výsledky našich závodníků, které jsou k dohledání pod níže uvedenými odkazy: