5. místo z MČR v atletice mezi dospělými!

Kateřina Pulgretová se v neděli  26. 2. 2017 v přímém přenosu ČT Sport postavila na svůj premiérový start mezi dospělou elitou na halovém Mistrovství v atletice v Praze v běhu na 1500 m.

Teprve prvním rokem juniorka se nezalekla zkušenějších závodnic a po takticky vyzrálem souboji doběhla na skvělém pátém místě. V cíli se pak radovala i z nového osobního rekordu  4:36,61 s.

Zvládla výborně i psychologii celého rozcvičování. V přípravné hale se souběžně s ní rozcvičovali největší hvězdy atletiky, Pavel Maslák startoval těsně před Kateřininým startem.

Vše se zdárně zvládlo a páté místo je velice cenné i proto, že  ze všech krajských účastníků tohoto mistrovství  to byl druhý nejlepší výsledek za oddílovým kolegou Lukášem Kourkem, který na trati 3000 m obsadil třetí místo a vybojoval tím jedinou medaili pro Kraj Vysočina. Atletický oddíl byl opět i při tomto Mistrovství nejúspěšnější z našeho kraje.

Gratulujeme a držíme pěsti do dalšího snažení.

TV záznam (od 39:35)