Uspěšné vystoupení družstva skokanů

V pátek 23.3. se uskutečnily přebory družstev základních škol a gymnázií ve skoku vysokém.

Naši školu reprezentovali: Vojtěch Hájek, Denisa Dvořáčková, Matouš Budig, Tereza Horáková, Matyáš Ammer, Dana Dvořáčková. Všichni si vyrovnávali svá maxima a někteří je i překonali. Všem patří veliké díky.

Z individuálních výkonů vyčnívá první místo Denisy Dvořáčkové, jenž vyhrála v osobním rekordu 151 cm a porazila i vedoucí závodnici českých tabulek. Podobně si vylepšil osobní rekord Matyáš Ammer, když skočil 171 cm a jen na pokusy skončil druhý. Výborným výkonem se blýskl Matouš Budig, který překonal laťku ve výšce 165 cm a skončil na pokusy čtvrtý. Tereza Horáková skočila 140 cm a těsně neuspěla na 145 cm a stanovila si své nové maximum. Obsadila osmé místo. Stejné místo v jiné kategorii obsadila Dana Dvořáčková za 135 cm a Vojtěch Hájek skončil sedmý výkonem 130 cm. Celkově družstvo obsadilo druhé místo a příkladně reprezentovalo naši školu.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje