Účast na republikovém finále v přespolním běhu

Po úspěšně absolvovaném okresním i krajském kole postoupily skupiny chlapců i děvčat do republikového finále v přespolním běhu. Republikové finále se konalo již tradičně v Hradci Králové, a účastnilo se ho necelých 360 závodníků z celé České republiky v šedesáti družstvech. 

holky prespolni behPo úspěšně absolvovaném okresním i krajském kole postoupily skupiny chlapců i děvčat do republikového finále v přespolním běhu. Republikové finále se konalo již tradičně v Hradci Králové, a účastnilo se ho necelých 360 závodníků z celé České republiky v šedesáti družstvech. 

I v takto početné a silné konkurenci ostatních škol si naši studenti vedli výborně. V kategorii chlapců - střední školy, se družstvo ve složení Gregor, Kabrda, Tomášek, Mareček, Brychta, Zapletal, umístilo na pěkném pátém místě. O poznání lepší, ale smutnější umístění vybojovala děvčata v kategorii středních škol, kdy o pár bodů prohrály souboj o první místo, které bylo zároveň postupové na celosvětové finále do Paříže. Ve složení Slonková, Doležalová, Macková, Franzová E., Babánková, Franzová H., doběhly na konečném druhém místě.

Mezi nejúspěšnější závodníky našeho gymnázia patří Tomáš Gregor, který se umístil v celkovém pořadí chlapců na sedmém místě z 84 závodníků. V kategorii dívek Zuzana Doležalová doběhla na výborném šestém místě z 89 závodnic.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje