Vítězství v Dubaji a Bratislavě

Student druhého ročníku Brychta Jiří se zúčastnil 26. ledna mezinárodního závodu v Dubaji. Na desetikilometrové trati se neztratil a v konkurenci 8000 běžců obsadil celkové 31. místo a ve své kategorii do 20 let dokonce zvítězil.

Jeho táta obsadil třetí místo na maratonské trati. Výborná zkušenost pro další růst nejen na sportovním poli.

Zúčastnili jsme se také Přeboru Visegradské čtyřky olympijských nadějí v hale v Bratislavě. Cenné vítězství a potvrzení dobré formy si na trati 1500 m odnesla Kateřina Pulgretová, která porazila i účastnici ME ze Slovinska. Druhé místo si odnesla ve vrhu koulí Ivana Koktavá. Potvrdila stoupající formu a blížící se třinácti metrová hranice přispívá ke zlepšování pozitivní nálady. Čtvrté místo pak přivezl Karel Kulíšek v běhu na 1500 m.  Dobrý výsledek ve skoku vysokém Denisa Dvořáčková, která na Hustopečském skákání výkonem 149 cm obsadila 5. místo.

V Jablonci 4. 2. si vylepšila osobní rekord Vendula Šírová v tyči již na 340 cm a Ivana Koktavá vyhrála soutěž v kouli a Anička Šanderová opět posunula osobní rekord v trojskoku na 10,13 m. Báře Dostálové sluší i otočka v kouli a už jen čekáme na převrhnutí desetimetrové hranice.

V Ostravě 3. 2. si absolutní osobní rekord vylepšil Michal Starý, který 3 km zaběhl za 9:18 a výborně si otestoval dráhu i Karel Kulíšek, jenž zaběhl na stejné trati čas 9:11

7.2. Brněnská laťka - v kategorii mladších dívek obsadila druhé místo Denisa Dvořáčková výkonem 147, stejným jako vítězka.