Další student ve Studentském trenérském centru Microsoft

Studentské trenérské centrum Microsoft (STC) je program pro studenty, kteří mají zájem zdokonalovat své znalosti v oblasti ICT a předávat je dál v rámci svých škol a širšího okolí. Účastníky STC spojuje zdravá ambice učit se novému a dělat věci nad rámec svých běžných povinností s cílem pomoci ostatním.

2 cd44b

V minulém školním roce se Tomáš Pleva a Martin Daněk velmi dobře zapojili do tohoto programu a již dnes vlastní mezinárodně uznávané MOS certifikáty, absolvovali spoustu webinářů na téma Office aplikace, prezentační dovednosti, operační systém, cloudové služby a podobně.

DSC 0605 2 1410a

Studenti také předávají dál informace o tomto programu a formou prezentace motivují další studenty. Tak tomu bylo i v případě Vladimíra Peňáze a Vojty Dvořáka, kteří letos zkusili štěstí v krajském kole výběru v Brně. Byli perfektně připraveni a z kraje postoupili do národního výběru. Zde bohužel uspěl jen Vojta, přesto je i toto skvělý výsledek. Minulý týden byl nový ročník STC oficiálně zahájen, proběhlo seznámení s lektory a dalšími studenty, kteří byli vybráni z celé republiky, proběhla promoce studentů prvního ročníku.

Přejeme Vojtovi hodně sil do studia!

 DSC 0624 32878

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje