Zvítězili jsme ve FotoAkademii - prestižní fotografické soutěži

Vítězkou celostátní fotografické soutěže FotoAkademie se stala Anna Polnická ze 4.A.

ft

V pátek 5. dubna 2013 se v Praze konalo slavnostní vyhlášení výsledků osmého ročníku fotografické soutěže Olympus FotoAkademie 2012/2013 určené studentům středních a žákům základních škol z celé ČR. Fotografie studentů byly hodnoceny v pěti kategoriích komisí v čele s fotografkou Sárou Saudkovou. Vynikajícího úspěchu dosáhla Anna Polnická ze 4.A, jejíž snímek nazvaný V ledovém obalu zvítězil v kategorii Zimní kouzlení.

fotoa

FotoAkademie.cz je nejrozsáhlejší vzdělávací projekt v digitální fotografii pro studenty středních škol a žáky 2. stupně základních škol ČR, který pořádá internetový časopis pro fotografy FotoAparát.cz ve spolupráci s generálním partnerem společností Olympus. Od listopadu do března probíhala fotografická soutěž FotoAkademie, do které se zapojily stovky středních a základních škol České republiky.

foto1

Vyvrcholením projektu v oblasti vzdělávání v digitální fotografii, bylo slavnostní předávání cen vítězům 5. dubna 2013 v Praze. Po slavnostním odhalení vítězných fotografií převzali jejich autoři - 30 mladých fotografů, kteří se umístili na 1. až 3. místě - ceny z rukou předsedkyně komise fotografky Sáry Saudkové, pořadatelů a zástupců sponzorů a partnerů projektu FotoAkademie. Partneři FotoAkademie věnovali studentům a žákům zajímavé ceny (špičkové kompaktní fotoaparáty, fotografické knihy, software a další). Všechny vítězné fotografie si můžete prohlédnout zde.

foto2

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail: gynome@gynome.cz
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

zrizovatel 236x62

fondvysociny 240x80

Informace v cizím jazyce

DE | EN | FR | RU

Kdo nás podporuje