Studenský parlament zve na besedu o gymnáziu

YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Z iniciativy školního parlamentu se ve středu 12. 6. 2019 od 18.00 uskuteční v kulturním domě (konferenční salonek) otevřená veřejná debata s názvem: "Jak je na tom ten náš gympl?"

Debata se koná ve spolupráci s iniciativou Svět na jevišti, která se zabývá pořádáním besed na různá společenská témata v Novém Městě. Debata si klade za cíl téma otevřít a posbírat náměty pro případnou další diskuzi. Vyvrátit mýty o naší škole a vytvořit takové názorové fórum, ve kterém bude moci každý vyjádřit svůj názor na život na naší škole. Pro ty z vás, kteří se debaty nebudete moci zúčastnit, nebo se chcete na něco zeptat anonymně, bude v prostorách školy týden před debatou k dispozici schránka pro dotazy. Těšíme se na Vaši účast!

Za studentský parlament Šimon Mareček (), na kterého se můžete obracet s případnými dotazy.

Plakát

Pozn.: Původní termín debaty (23. 5.) z důvodu konání maturit zrušen. Beseda je přesunuta na 12. 6.

 

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá