Michal Starý na stupních vítězů

YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Před Velikonocemi se uskutečnilo v Jihlavě krajské kolo Fyzikální olympiády kategorie E, ve kterém uspěli i žáci naší školy.

Ve středu 16. dubna se do krajských měst sjeli nejlepší žáci fyziky z 9. ročníků základních škol a jim odpovídajících tříd víceletých gymnázií, aby poměřili své znalosti a dovednosti ve Fyzikální olympiádě. Mezi 33 účastníky v Jihlavě byli i dva žáci 4. A naší školy. Oba soutěž zvládli a stali se úspěšnámu řešiteli.

Kristýna Němcová skončila na velmi pěkném 14. místě. Výborný výkon podal Michal Starý, který jen o bod zaostal za vítězem a skončil na stříbrném stupni. Oběma soutěžícím blahopřejeme a věříme, že na své výkony naváží i v příštím roce.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja
 
Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá