YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

ICT koordinátor

ICT koordinátor: Mgr. Miloš Bukáček

Záleží nám na vás.

A tak jsme pro vás připravili nové webové stránky Gymnázia Vincence Makovského se sportovními třídami. Web je přehlednější, responzivní a doplněný o řadu multimediálních prvků.

geogebra0 85903

V minulém díle seriálu o mobilních aplikacích do matematiky jste se přesvědčili, že mobilní telefon může být velmi užitečným pomocníkem při řešení matematických výrazů, rovnic a nerovnic. Dnes se podíváme, zda zvládne i geometrii a matematické funkce.

skolni login dc8b7

Díky službě SkolniLogin.cz, kterou naše gymnázium od letošního školního roku využívá, se mohou studenti i pedagogové přihlašovat pod jedním účtem k většině školních aplikací. Pojďme si službu stručně představit a popsat její základní možnosti.

servery 01 web 52d15

Koncem školního roku 2014/2015 získalo naše gymnázium dotaci z Fondu Vysočiny z grantového programu Informační a komunikační technologie 2015 na dva projekty: "Virtualizace školy – 1. fáze" a "Bezpečnost školy – fáze zálohování".

gynome logo

Vážení rodiče, víte, jaké nástrahy hrozí vašim dětem na internetu? Znáte pojmy kybergrooming, sexting, netholismus či pharming? Pokud se chcete podrobně seznámit s problematikou elektronické bezpečnosti, doporučujeme vám e-learnignové kurzy Kraje pro bezpečný internet.

photo math logo 967ea

Nevíte si rady s domácím úkolem do matematiky? Pak vyzkoušejte PhotoMath, aplikaci pro vaše mobilní zařízení.

bakalari f228b

Bakaláři - žákovská knížka je oficiální aplikace pro jednodušší přístup k systému Bakaláři na mobilních zařízeních. Díky ní můžete mít ve svém mobilu nebo tabletu se systémem Android přístup k elektronické klasifikaci bez nutnosti neustálého přihlašování prostřednictvím webových stránek.

ID-10057158

Studenti novoměstského gymnázia získají po celu dobu studia zdarma nárok na operační systém Windows a kancelářský balík Office.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá
feed-image RSS