YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

hd zubri 2020

Naše gymnázium pořádá každoročně na začátku školního roku harmonizační dny, jejichž cílem je stmelit kolektiv, pobavit se a navázat přátelské vztahy se sousedními třídami.

Ani letošní školní rok nebyl výjimkou a nutno podotknout, že si harmonizování pochvalovali jak studenti, tak i učitelé.

„Náročná a únavná cesta začala kolem 8. hodiny ranní, kdy jsme vyšli z naší základny – z gymnázia. Šlo se těžko, ale hudba, která byla dopřána našemu sluchu, nás povzbuzovala. Když jsme došli k cíli, měli jsme za úkol se ubytovat. Po vynikajícím obědě jsme měli chvíli volna. Tu někteří strávili na šlapadlech, jiní hráli ping pong a pomalu se začaly navazovat kontakty s ostatními třídami. Na odpoledne pro nás připravila naše třídní učitelka zajímavý program. Šli jsem na Vávrovu skálu, kde jsme si zahráli několik společenských her. Když jsme se pokochali pohledem na Pohledec a kouzelné okolí, zpečetili jsme náš výšlap společnou fotografií. A protože se blížila večeře, vydali jsem se pomalu zpátky. Po večeři přišla nejoblíbenější část celých harmonizačních dnů – a to společné seznamovací hry. Zprvu jsem k tomu byli všichni skeptičtí, ale nakonec to byla opravu velká zábava. Na úplném konci dne jsme si i zazpívali za doprovodu pana profesora Okurky a našeho spolužáka Dana, kteří krásně hráli na kytaru.
Druhý den nám už pouze zbývalo dorazit zpět do města. Celé harmonizační dny jsem si velice užila a pevně doufám, že vztahy v naší třídě se ještě více upevní a že budeme dobrý kolektiv i s ostatními třídami.“ (K.J. a K. P.)

Více o společných zážitcích studentů 1. ročníku ve fotogalerii.

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá