YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Naše třída jela letos poprvé na lyžařský kurz. Uskutečnil se od 5. 2. do 9. 2. 2018. V pondělí ráno byl sraz ve škole. Zavazadla a lyže jsme naskládali do dodávky a vyšli pěšky směr Vysočina aréna.

Naše třída jela letos poprvé na lyžařský kurz. Uskutečnil se od 5. 2. do 9. 2. 2018. V pondělí ráno byl sraz ve škole. Zavazadla a lyže jsme naskládali do dodávky a vyšli pěšky směr Vysočina aréna, kde už na nás dodávka čekala. Kurz běžkování mohl začít!

Dopoledne nás učitelé rozdělili do skupin podle našich lyžařských schopností. Skupiny byly tři. Nejlepší lyžaře vedl pan profesor Okurka, kterého vystřídal pan Augustňák. Prostřední skupinu měla na starost paní profesorka Koutná, skupinu poslední si opět přostřídali pan Okurka a Augustňák. 

Po obědě jsme se šli ubytovat do hotelu U Lobů na Třech studních. Pokoje byly různě velké a pěkně zařízené. Moc dobře nám vařili. 

Celé dny jsme se věnovali běžkování a večery jsme trávili ve společenské místnosti. Tam jsme byli rozděleni do týmů. Týmy dostávaly různé úkoly, které plnily v polední pauze. Večer pak bylo vyhodnocování. Kdo byl unavený, mohl jít po vyhodnocení spát, ostatní zpívali nebo hráli hry, jako např. střílení s laserovou vzduchovkou.

Ve ST jsme dokonce plavali a ve ČT byl odpolední výlet do Kadova na běžkách. Počasí nám přálo, užili jsme si sněhu, mrazu, ale i sluníčka. Celý týden až moc rychle utekl a domů se nám ještě vůbec nechtělo. Těšíme se na další společné akce a výlety.

 

Kryštof Tomáš, 2. A

Kontakt

Gymnázium Vincence Makovského
se sportovními třídami
Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
592 31 Nové Město na Moravě

Telefon: 566 617 243
E-mail:
Informace dle 106/1999 Sb.
ID datové schránky: zb2t4ja

Kontaktujte nás
1000 znaků zbývá