Republikové finále v přespolním běhu

YOUR SLOGAN HERE

facebookinstagramyoutube

DE | EN | FR | RU

Ve čtvrtek 18.10.2018 proběhlo v Hradci Králové za příjemného slunečného počasí republikové finále v přespolním běhu základních a středních škol "Běháme s BK TOUR".

Z krajského kola postoupila do republikového finále tři družstva z novoměstského gymnázia. Naši studenti předvedli velmi slušné výkony a dosáhli na pódiová umístění v celkovém pořadí družstev. Letošní ročník nebyl postupový na Mistrovství světa v přespolním běhu středních škol.

Výsledky jednotlivců v kategorii IV. (starší žáci):

• 5. místo - Konečný Filip
  • 16. místo - Kabrda Jonáš
  • 31. místo - Malušek Daniel
  • 38. místo - Jirků Adam
  • 65. místo - Procházka Tomáš

Na startu bylo 82 sportovců. Celkovým součtem umístění obsadili naši starší žáci krásné 3. místo v hodnocení družstev.

• 28. místo - Vránová Iva

Na start se postavilo 83 sportovkyň. Celkovým součtem umístění obsadily naše studentky senzační 1. místo v hodnocení družstev.

Výsledky jednotlivců v kategorii V. (studenti):

• 6. místo - Gregor Tomáš
  • 20. místo - Sládek Jakub
  • 33. místo - Babánek Adam
  • 35. místo - Tomášek Jiří
  • 48. místo - Zapletal Jakub

Závod studentů běželo 82 sportovců. Celkovým součtem umístění obsadili naši studenti 5. místo v hodnocení družstev.

K dosaženým výsledkům našim studentům blahopřejeme a věříme, že se díky podobným výsledkům probojují v příštím roce na již zmiňované Mistrovství světa v přespolním běhu středních škol.