Suplování:   Úterý 26.6.2018

datum výpisu: 26.6.2018 (10:27)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.A

   

org

org

org

org

org

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

1.B

   

org

org

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

1.C

   

org

org

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

2.A

   

org

org

org

org

org

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

2.B

   

kult

kult

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

2.C

   

kult

kult

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

3.A

   

org

org

org

org

org

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

3.B

   

kult

kult

     

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

3.C

   

proj

proj

proj

proj

proj

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

4.A

   

org

org

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

5.A

   

org

org

spor

spor

spor

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

6.A

       

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

7.A

   

ex

ex

ex

ex

ex

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.- 13. hod odpadá

 

1.- 5. hod organizační záležitosti

1.B

3.hod

Fy

 

(1.BC)

supluje

Rosecký Jan

(Drd)

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod organizační záležitosti

 

skup VVs: 3.- 5. hod sportovní akce

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

1.C

3.hod

Fy

 

(1.BC)

supluje

Rosecký Jan

(Drd)

 

4.hod

TV

TVX

(TěV)

supluje

Kadlecová Ivana

(Mrs)

 

4.hod

SP

SLy

(mim)

spojí

Václavík Jiří

(Au)

 

5.hod

TV

TVX

(TěV)

supluje

Kadlecová Ivana

(Mrs)

 

5.hod

SP

SLy

(mim)

spojí

Václavík Jiří

(Au)

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod organizační záležitosti

2.A

6.- 13. hod odpadá

 

1.- 5. hod organizační záležitosti

2.B

3.hod

AJ

AjS2

(JU1)

supluje

Krejčí Roman

(Dř)

 

4.hod

ČJ

 

(LFy)

supluje

Kadlecová Dagmar

(Mc)

 

5.hod

ČJ

 

(UZe)

supluje

Kadlecová Dagmar

(Št)

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod kulturní program

2.C

1.hod

Ma

 

(UFy)

změna

Macová Pavlína

 
 

2.hod

Fy

 

(UFy)

supluje

Dvořáková Jana

(Do)

 

3.hod

AJ

AjS2

(JU1)

supluje

Krejčí Roman

(Dř)

 

4.hod

SP

SBi1

(mim)

spojí

Václavík Jiří

(Žák)

 

4.hod

TV

TVX

(TěV)

supluje

Kadlecová Ivana

(Mrs)

 

4.hod

SP

SLy

(mim)

spojí

Václavík Jiří

(Au)

 

5.hod

TV

TVX

(TěV)

supluje

Kadlecová Ivana

(Mrs)

 

5.hod

SP

SBi1

(mim)

spojí

Václavík Jiří

(Žák)

 

5.hod

SP

SLy

(mim)

spojí

Václavík Jiří

(Au)

 

skup HVs: 1.- 5. hod kulturní program

 

skup VVs: 1.- 5. hod kulturní program

 

6.- 13. hod odpadá

3.A

6.- 13. hod odpadá

 

1.- 5. hod organizační záležitosti

3.B

3.hod

TV

Dív

(TěM)

supluje

Kadlecová Ivana

(Mrs)

 

4.hod

ČJ

 

(3.B)

supluje

Řádková Eva

(Krč)

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod kulturní program

3.C

6.- 13. hod odpadá

 

1.- 5. hod projektový den

4.A

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod organizační záležitosti

 

3.- 5. hod kulturní program

5.A

skup HV: 3.- 5. hod kulturní program

 

skup VV: 3.- 5. hod sportovní akce

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod organizační záležitosti

6.A

2.hod

ZSV

 

(6.A)

supluje

Macová Pavlína

(Pn)

 

3.hod

Bi

 

(UChe)

supluje

Mičková Petra

(Ben)

 

4.hod

Ma

 

(6.A)

supluje

Dvořáková Jana

(Šte)

 

5.hod

 

(6.A)

supluje

Dostál Pavel

(Pn)

 

skup HV: 3.- 5. hod kulturní program

 

6.- 13. hod odpadá

7.A

6.- 13. hod odpadá

 

1.- 5. hod exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5. hod - Hronová Hana

1.B (VVs), 3.- 5. hod - Drdlová Lenka

1.B (HVs), 3.- 5. hod - Krčilová Hana

1.B, 1., 2. hod - Drdlová Lenka

1.C (HVs), 3.- 5. hod - Krčilová Hana

1.C, 1., 2. hod - Vaněk Josef

2.A, 1.- 5. hod - Palová Květa

2.B (HVs), 3.- 5. hod - Macová Pavlína

2.B, 1., 2. hod - Kadlecová Dagmar

2.C (HVs), 3.- 5. hod - Macová Pavlína

2.C (HVs, VVs), 1., 2. hod - Dostál Pavel

2.C (VVs), 3. hod - Dostál Pavel

2.C (VVs), 4., 5. hod - Žák Michal

3.A, 1.- 5. hod - Prokopová Lenka

3.B, 1., 2. hod - Krejčí Roman

3.C, 1.- 5. hod - Marshallová Monika

4.A, 1., 2. hod - Šustrová Helena

4.A, 3.- 5. hod - Šustrová Helena

5.A (HV), 3.- 5. hod - Dvořák František

5.A, 1., 2. hod - Šteidl Martin

5.A (VV), 3.- 5. hod - Šteidl Martin

6.A (HV), 3.- 5. hod - Dvořák František

7.A, 1.- 5. hod - Beneš Martin, Peňáz Pavel

 

 

Suplování:   Středa 27.6.2018

datum výpisu: 26.6.2018 (10:27)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.A

       

proj

proj

proj

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

1.B

   

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

1.C

odp

odp

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

2.A

   

bes

bes

proj

proj

proj

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

2.B

   

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

2.C

odp

odp

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

3.A

   

bes

bes

proj

proj

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

3.B

   

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

3.C

odp

odp

bes

bes

     

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

4.A

   

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

5.A

   

bes

bes

proj

proj

proj

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

6.A

   

bes

bes

kult

kult

kult

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

7.A

   

proj

proj

proj

proj

proj

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

odp

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.- 13. hod odpadá

 

3.- 5. hod projektový den

1.B

3.hod

FrJ

FrjS

(JU1)

spojí

Řádková Eva

(Št)

 

3.hod

NJ

NjS

(6.A)

spojí

Sklenářová Jarmila

(Kdl)

 

3.hod

RJ

RjS

(6.A)

supluje

Sklenářová Jarmila

(Do)

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

 

skup VVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

1.C

3.hod

FrJ

FrjS

(JU1)

spojí

Řádková Eva

(Št)

 

3.hod

NJ

NjS

(6.A)

spojí

Sklenářová Jarmila

(Kdl)

 

3.hod

RJ

RjS

(6.A)

supluje

Sklenářová Jarmila

(Do)

 

skup VVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

-1., 0., 6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

2.A

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

 

3.- 5. hod projektový den

2.B

4.hod

Che

LS1

(Uinf)

spojí

Bukáček Miloš

(Pl)

 

5.hod

Bi

LS1

(3.B)

supluje

Vaňková Eva

(Mič)

 

5.hod

Inf

LS2

(3.B)

spojí

Vaňková Eva

(Ro)

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

skup VVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

2.C

3.hod

Ma

 

(2.C)

supluje

Kadlecová Ivana

(Mc)

 

skup HVs: 3.- 5. hod kulturní program

 

-1., 0., 6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

3.A

6.- 13. hod odpadá

 

5. hod kulturní program

 

1., 2. hod beseda

 

3., 4. hod projektový den

3.B

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

 

3.- 5. hod kulturní program

3.C

3.hod

Che

 

(UChe)

supluje

Vaňková Eva

(Pl)

 

4.hod

Ze

 

(UMa)

supluje

Marshallová Monika

(Mič)

 

-1., 0., 6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

4.A

6.- 13. hod odpadá

 

3.- 5. hod kulturní program

 

1., 2. hod beseda

5.A

3.hod

FrJ

FrjS

(JU1)

spojí

Řádková Eva

(Št)

 

5.hod

Ma

 

(UChe)

supluje

Vaněk Josef

(Pl)

 

skup HV: 3.- 5. hod kulturní program

 

skup VV: 3.- 5. hod projektový den

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

6.A

3.hod

VV

VV

(2.C)

spojí

Kadlecová Ivana

(Pro)

 

4.hod

AJ

 

(JU2)

supluje

Kadlecová Ivana

(Dř)

 

skup HV: 3.- 5. hod kulturní program

 

6.- 13. hod odpadá

 

1., 2. hod beseda

7.A

6.- 13. hod odpadá

 

1.- 5. hod projektový den

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 3.- 5. hod - Hronová Hana

1.B, 1., 2. hod - Drdlová Lenka

1.B (VVs), 3.- 5. hod - Drdlová Lenka

1.C, 1., 2. hod - Vaněk Josef

2.A, 1., 2. hod - Palová Květa

2.A, 3.- 5. hod - Palová Květa

2.B (HVs), 3.- 5. hod - Macová Pavlína

2.B, 1., 2. hod - Rosecký Jan

2.B (VVs), 3.- 5. hod - Rosecký Jan

2.C (HVs), 3.- 5. hod - Macová Pavlína

2.C, 1., 2. hod - Peňáz Pavel

3.A, 5. hod - Prokopová Lenka

3.A, 1., 2. hod - Prokopová Lenka

3.A, 3., 4. hod - Prokopová Lenka

3.B, 1., 2. hod - Krejčí Roman

3.B, 3.- 5. hod - Krejčí Roman

3.C, 1., 2. hod - Marshallová Monika

4.A, 3.- 5. hod - Šustrová Helena

4.A, 1., 2. hod - Šustrová Helena

5.A (HV), 3.- 5. hod - Dvořák František

5.A, 1., 2. hod - Šteidl Martin

5.A (VV), 3.- 5. hod - Dostál Pavel

6.A (HV), 3.- 5. hod - Dvořák František

6.A, 1., 2. hod - Řádková Eva

7.A, 1.- 5. hod - Beneš Martin

 

Zpracováno v systému Bakaláři