roh
jtemplate.ru - free extensions for joomla
roh

Tělesná výchova

Účast na republikové finále v přespolním běhu

    Vytisknout

atlet small 3b26aPo úspěšně absolvovaném okresním i krajském kole postoupily skupiny chlapců i děvčat do republikového finále v přespolním běhu. Republikové finále se konalo již tradičně v Hradci Králové, a účastnilo se ho necelých 360 závodníků z celé České republiky v šedesáti družstvech. 

I v takto početné a silné konkurenci ostatních škol si naši studenti vedli výborně. V kategorii chlapců - střední školy, se družstvo ve složení Gregor, Kabrda, Tomášek, Mareček, Brychta, Zapletal, umístilo na pěkném pátém místě. O poznání lepší, ale smutnější umístění vybojovala děvčata v kategorii středních škol, kdy o pár bodů prohrály souboj o první místo, které bylo zároveň postupové na celosvětové finále do Paříže. Ve složení Slonková, Doležalová, Macková, Franzová E., Babánková, Franzová H., doběhly na konečném druhém místě.

Mezi nejúspěšnější závodníky našeho gymnázia patří Tomáš Gregor, který se umístil v celkovém pořadí chlapců na sedmém místě z 84 závodníků. V kategorii dívek Zuzana Doležalová doběhla na výborném šestém místě z 89 závodnic.

holky 63554

© Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě